Kişisel bilgilerin gizliliği beyânı:

 

Tele Medya Yasası Madde 13 uyarınca bilgiler:

 

Gizlilik

 

Bu sayfayı işletenler, kişisel bilgilerinizin korunması konusunu son derece ciddiye almaktadır. Kişisel bilgilerinizi gizlilik içerisinde, kişisel bilgilerin gizliliğine yönelik yasal mevzuata ve işbu kişisel bilgilerin gizliliği beyânına uygun olarak ele almaktayız.

 

Web sayfamızın kullanımı normalde kişisel bilgilerin girilmesine gerek olmaksızın mümkündür. Sayfalarımızda kişisel bilgilerin toplanması halinde (örneğin isim, adres veya e-posta adresleri), bu mümkün olduğunca gönüllülük bazında gerçekleşir. Açıkça onayınız olmaksızın bu bilgiler üçüncü taraflara verilmez.

 

İnternetteki veri transferinde (örn. e-posta ile iletişimde) güvenlik eksiklikleri olabileceğine dikkat çekeriz. Verilerin üçüncü tarafların erişimine karşı yüzde yüz korunması mümkün değildir.

 

 

 

Tanımlama bilgileri

 

İnternet sayfaları, kısmen tanımlama bilgileri denilen bilgiler kullanmaktadır. Tanımlama bilgileri, bilgisayarınıza zarar vermez ve virüs içermez. Tanımlama bilgileri, internet sunumumuzu daha kullanıcı dostu, daha verimli ve daha güvenilir hale getirmeye hizmet etmektedir. Tanımlama bilgileri, bilgisayarınıza yerleştirilen ve internet tarayıcınızın kaydettiği küçük yazı dosyalarıdır.

 

Bizim kullandığımız tanımlama bilgilerinin çoğu, "oturum tanımlama bilgileridir". Bunlar, sayfamızdan çıkmanızla beraber otomatikman silinir. Diğer tanımlama bilgileri, siz bunları silene kadar cihazınızda kayıtlı kalır. Bu tanımlama bilgileri, sayfayı bir sonraki ziyaretinizde internet tarayıcınızı tekrar tanımamızı sağlar.

 

İnternet tarayıcınızı tanımlama bilgilerinin cihaza yerleştirilmesinde size bilgi vereceği şekilde ayarlayabilir ve tanımlama bilgilerine sadece münferit durumlarda izin verebilir,  tanımlama bilgilerini sadece belirli durumlarda veya genel olarak reddedebilir ya da internet

tarayıcısını kapatırken tanımlama bilgilerinin otomatikman silinmesini etkinleştirebilirsiniz. Tanımlama bilgilerinin devreden çıkarılması halinde bu web sitesinin işlevselliği sınırlanabilir.

 

 

Kaynak: http://www.e-recht24.de

 

EUTEC Sarl

42, Rue Monge

75005 Paris / France

Phone.:  +33 6 14 47 23 34

E-mail:  sarl.eutec@sfr.fr

www.eutec-thermo.fr

 

 

Nibelungenstrasse 28

75179 Pforzheim/Almanya

Telefon: +49 7231 312369

Cep tel.: +33 6 14 47 23 34

E-Posta: info@mkm-firecontrol.com

www.mkm-firecontrol.com

 

Yangin söndürme sistemleri san.ltd.şti.

Oruç reis mh.Giyimkent 7.sk.

no: 49 ESENLER-İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel:   +90 212 476 74 65-66

www.ditekno.com

info@ditekno.com